Baterie kuchenne – spośród czego można wybierać?

Baterie kuchenne – spośród czego można wybierać?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli chcesz urządzić swoją kuchnię i zaopatrzyć się w nową baterię, to najpierw powinieneś poznać rodzaje baterii, które są dostępne na rynku. Oto niektóre z nich:

Bateria jednouchwytowa

Bateria jednouchwytowa jest jednym z najczęstszych typów baterii. Posiada tylko jeden uchwyt, za pomocą którego można kontrolować przepływ wody i jej temperaturę. Pojedyncza dźwignia jest idealna do małych kuchni lub tam, gdzie przestrzeń jest ograniczona, ponieważ zapewnia maksymalną elastyczność w kontrolowaniu przepływu wody, nie zajmując zbyt wiele miejsca. Nie jest jednak łatwa w użyciu, jeśli masz artretyzm w rękach lub jeśli Twoje ręce są małe i słabe.

Kran dwuuchwytowy

Kran dwuuchwytowy posiada dwa uchwyty – jeden do wody ciepłej, drugi do zimnej. Wyglądem przypomina baterię jednouchwytową, ale posiada dwa oddzielne zawory i uchwyty zamiast jednego uchwytu, który kontroluje jednocześnie ciepłą i zimną wodę. Możesz użyć tego typu baterii, jeśli masz dzieci w domu lub jeśli chcesz nadać nowoczesny wygląd wnętrzu swojej kuchni. 

Bateria z wyciąganym spryskiwaczem

Ten typ baterii posiada zintegrowaną głowicę spryskującą, którą można wyciągnąć z podstawy, co pozwala na czyszczenie bez użycia rąk lub płukanie naczyń w zlewie. Taka bateria kuchenna giętka to skuteczny sposób na zaoszczędzenie miejsca w małych kuchniach, gdzie może brakować miejsca na dodatkowy zlew lub ociekacz do naczyń.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*