Trendy i życie

Jak zorganizować ślub w plenerze?

Od kilku lat w Polsce, dzięki regulacjom prawnym zawieranie ślubu poza Urzędem Stanu Cywilnego stało się możliwe. Ta forma jest coraz bardziej popularna wśród nowożeńców. Jednak przed podjęciem decyzji o takich zaślubinach należy liczyć się z dużą liczbą formalności i większymi kosztami niż podczas tradycyjnego zawierania małżeństwa.

O czym należy pamiętać podczas planowania ślubu

Ślub, a po nim wesele organizowane w plenerze mają swój specyficzny urok, ich atmosfera jest uroczysta ale jednocześnie luźna i wesoła. Podczas samodzielnej organizacji takiej imprezy należy wziąć pod uwagę wiele aspektów. Pierwszym z nich jest wybór miejsca. Powinno być ono eleganckie i urokliwe, ale jednocześnie bezpieczne i zapewniające warunki do ustawienia stołów, namiotów weselnych a także dowozu cateringu. Warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy organizującej wesela, która zaoferuje odpowiednie plenery na ślub. Na http://mojewielkiewesele.pl można zapoznać się z przykładową ofertą.

Chęć zorganizowania uroczystości na łonie natury należy zgłosić w Urzędzie Stanu Cywilnego, wypełniając odpowiednie wnioski. Po spełnieniu formalności i ustaleniu odpowiedniego miejsca trzeba pomyśleć o wynajęciu odpowiednich mebli, namiotów bankietowych, a także cateringu. Bardzo ważnym elementem wesele jest także muzyka i miejsce do tańczenia.

Zostaw komentarz

Pola wymagane zostały oznaczone gwiazdką*

dwa × 1 =