Markowe czy też nie – jakie buty kupić?

Markowe czy też nie – jakie buty kupić?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wiele osób zastanawia się nad tym, jakie obuwie bardziej opłaca się zakupić. Markowe czy też tzw. no name? Oczywiście zdania w tej sprawie są podzielone i jest to bardzo indywidualna kwestia. Trzeba ją rozpatrywać chociażby pod względem samych finansów, ponieważ nie każdego stać na drogie markowe obuwie. Warto sobie jednak przeanalizować plusy i minusy zakupu każdych z tych butów.

Tanie czy drogie?

Markowe obuwie jest zazwyczaj bardzo drogie i to oczywiście jest już pierwszy minus. Poza tym obecnie ciężko jest znaleźć buty markowe, które będą jednocześnie naprawdę dobrze wykonane. Trzeba przyznać, iż z roku na rok jakość obuwia niestety jest dużo gorsza. Również materiały, z których są one wykonywane, zazwyczaj są gorsze niż jeszcze kilka lat temu.

Dlatego zawsze trzeba kupować w sprawdzonych sklepach, by nie naciąć się na buty gorszej jakości, być może nawet podrobione. Jeśli jednak trafi się na dobre jakościowo obuwie z wyższej półki, czasem można nosić je nawet kilka lat. Sklep z butami – brilu.pl oferuje wiele różnego rodzaju butów, które służą przez długie lata.

Co natomiast z tanimi butami? Tutaj przede wszystkim plusem jest cena. Czasem kozaki można zakupić nawet za pięćdziesiąt złotych. Jednak ich jakość to zazwyczaj loteria. Można trafić na takie, które przez kilka lat będą w idealnym stanie. Można również zakupić obuwie, które zepsuje się po miesiącu.

Sklep z butami w niskich cenach, zazwyczaj ma ich ogromny wybór. Można tam wygodne sandałki. Jeśli zaś interesują nas czółenka na słupku – brilu.pl posiada ich duży wybór.

Ostatecznie zatem bardziej opłaca się zakupić obuwie markowe, ponieważ tutaj jakość wygrywa. Jednak kupując tanie buty nawet gdy się popsują, nie odczuwamy takiego żalu. Jest to zatem kwestia indywidualnych upodobań.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*