Obchody 100-lecia niepodległości – wydawnictwa pamiątkowe

Obchody 100-lecia niepodległości – wydawnictwa pamiątkowe
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

11 listopada 1918 roku to z pewnością najważniejsza data w historii naszego państwa. Odzyskanie niepodległości, wolności i niezależność po 123 latach spędzonych pod zaborami, w roku 2018 celebrowane było pasmem uroczystości, wydawnictw, filmów i programów telewizyjnych. W jaki konkretnie sposób Polacy upamiętnili tak ważną rocznicę?

Kolekcjonerstwo i nie tylko

Z okazji setnej rocznicy Święta Niepodległości wiele firm wypuściło pamiątkowe materiały, by podkreślić wagę daty 11 listopada. Wpuszczono do obiegu m.in. monety polskich złotych z obwódką “100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości”. Na siatkarskich halach podczas meczów siatkarzy polscy kibice otrzymywali set biało-czerwonych kartek z napisem “Niepodległa” oraz polskimi pieśniami patriotycznymi. Powstało także wiele dokumentów, albumów i materiałów opisujących nasz kraj.

Album 100 lat niepodległości to doskonały sposób na zebranie wszystkich najważniejszych wydarzeń z okresu ostatniego stulecia. Pełni on funkcję pamiątkową i kolekcjonerską – stuletni jubileusz nie zdarza się przecież codziennie. Przepełniony klimatycznymi, często uderzającymi i emocjonującymi zdjęciami przypomina o przykrych i radosnych okresach Rzeczpospolitej Polskiej. Nadaje się idealnie zarówno na prezent, jak i kolejny skarb kolekcjonerski.

Pamiątkowy jubileuszowy album, jak i wiele innych ciekawych, specjalnych wydań albumów, mogą Państwo znaleźć na stronie https://projektpejzaz.pl/kategoria/84-plakaty-pocztowki-obrazki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*