Praktyczne gadżety do smartfonów

Praktyczne gadżety do smartfonów

Luca Sammarco/pexels.com

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Smartfony to urządzenia, z których korzysta codziennie setki milionów ludzi na całym świecie. Wiele osób wręcz nie wyobraża sobie bez nich życia. Nic zatem dziwnego, że na rynku dostępnych jest cała masa mniej lub bardziej funkcjonalnych akcesoriów i gadżetów, które mogą znacznie zwiększyć komfort korzystania z telefonu – m.in. poprawić jakość przeglądania internetu, robienia zdjęć, dzwonienia, a także wzmocnić stronę wizualną naszego sprzętu i zabezpieczyć go przed uszkodzeniami.

Nie tylko wygląd, ale też funkcjonalność

Na wstępie warto podkreślić, że nie zawsze da się określić, czy dany gadżet faktycznie okaże się przydatny. To jednak nie przeszkadza producentom, którzy nieustannie zalewają rynek nowymi rozwiązaniami, dostosowanymi do potrzeb konkretnych modeli czy całych grup urządzeń. Do najczęściej kupowanych produktów można zaliczyć:

Etui do telefonów – są to akcesoria najbardziej oczywiste, których zadaniem jest chronić nasze urządzenia przed rozbiciem czy upadkiem na ziemię. Najchętniej wybierane są etui silikonowe, ale można się też spotkać z wodoszczelnymi i pancernymi pokrowcami. Gadżet ten w różnych wariantach można znaleźć m.in. na https://www.mobilemania.pl/etui-do-iphone-66s-plus-c-95_143_147.html.

Ładowarka bezprzewodowa – występuje przeważnie w postaci płaskiej podstawki, na której kładzie się telefon. Wówczas rozpoczyna się ładowanie. Jest to gadżet przydatny, bo świetnie zastępuje tradycyjną ładowarkę przewodową.

Statyw na smartfon – akcesorium dla fanów fotografowania. Jest to urządzenie z regulowanymi nóżkami, dzięki któremu możemy bez przeszkód wykonywać zdjęcia statyczne (np. krajobrazów) i w pełni wykorzystać potencjał aparatu.  

Głośniki bluetooth – pozwalają odtwarzać muzykę w lepszej jakości niż głośniki wbudowane w smartfon.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*