Przedłużanie rzęs czy lifting?

Przedłużanie rzęs czy lifting?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każda kobieta marzy o tym, aby mieć długie i gęste rzęsy, które nadadzą oczom wyrazistości, a spojrzeniu nietuzinkowego charakteru. Jak wiadomo, nie każda z pań została obdarzona przez naturę wyżej wspomnianymi, jednak każda może wejść w ich posiadanie. Jak to możliwe? Mianowicie dzięki zabiegom kosmetycznym, do których zalicza się przedłużanie rzęs oraz lifting rzęs. Który z nich okaże się lepszy? O tym powiemy w przedmiotowym artykule.

Na czym polega zabieg liftingu rzęs?

Ten rodzaj zabiegu polega na nałożeniu na nasadę rzęs specjalnego preparatu, a następnie ich wywijaniu przy użyciu wałeczków o kształcie walca, wykonanych z materiału jakim jest silikon. Preparat po około 20 minutach zostaje usunięty z rzęs, a jego miejsce zajmuje utrwalacz w postaci serum, które jednocześnie pełni funkcję nawilżającą. Zabieg ten pozwoli na trwałe podkręcenie rzęs, a tym samym optycznie je wydłuży.
Idealnym dopełnieniem liftingu rzęs jest zastosowanie henny np. tej https://noblelashes.pl/c/20/henna-brwi-i-rzes.html, która nada wyrazistości oczom.

Na czym polega przedłużanie rzęs?

Przedłużanie rzęs to nic innego, jak doczepianie sztucznych rzęs do naturalnych w stosunku 1:1, 2:1 lub 3:1. Powyższe oznaczenia ukazują, ile sztucznych rzęs w danym zabiegu będzie doczepionych do jednej naturalnej. W pierwszym przypadku można osiągnąć efekt zagęszczenia, co prezentuje się w sposób naturalny, natomiast w przypadku oznaczenia 3:1 mamy do czynienia z tak zwanym efektem “wow”, który nada spojrzeniu ponadprzeciętnej wyrazistości.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*