Toaletka prowansalska jest praktyczna?

Toaletka prowansalska jest praktyczna?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Meble w stylu prowansalskim to idealnie połączenie eleganckiego stylu rodem z Paryża oraz luzy francuskiej prowincji. Meble w stylu prowansalskim są najczęściej wykonane z naturalnego drewna. Charakteryzuje je delikatną linią i klasyczną formą.

Jak rozpoznać meble w stylu prowansalskim?

Przede wszystkim po zgrabnych nóżkach i zdobionych frontach nawiązujących do stylu dawnych ludwików. Choć oczywiście znajdziemy sprzęty o nieco nowocześniejszej formie. Jeśli chodzi o kolory, to od lat niezmiennie królują wszystkie odcienie bieli. Nic dziwnego, że styl prowansalski szczególnie podoba się paniom.

 

Kobieca alkowa w romantycznym stylu

Chyba każda kobieta marzy o swojej własnej toaletce. Klasyczne toaletki prowansalskie są nie tylko urokliwe, ale bardzo praktyczne. Toaletka to idealne miejsce do przechowywania wszystkich kobiecych drobiazgów. Znajdziemy w niej pojemne szuflady, które pomieszczą nasze ulubione kosmetyki. Znajdzie się miejsce na biżuterię i inne kobiece akcesoria. Równie ważnym elementem kobiecej toaletki jest duże lustro. Dzięki niemu jesteśmy w stanie szybko wykonać nawet najbardziej skomplikowany makijaż.

Na toaletce możemy także wyeksponować ozdobne bibeloty. Na przykład ulubiony flakon perfum czy bogato zdobione pojemniczki na kosmetyki. Takie drobiazgi cieszą oko każdej kobiety…

Podsumowując

Toaletka to bardzo przydatny mebel. Pozwala nam utrzymać porządek w naszych kosmetykach i innych drobiazgach. Dzięki niemu możemy bez problemu wszystko znaleźć na czas.

Bogatą ofertę mebli prowansalskich znajdziesz w sklepie internetowym Bella-Decor.

Konsole prowansalskie w dobrej cenie – tylko w sklepie Bella-Decor.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*