Własna firma bez nakładów inwestycyjnych – to naprawdę możliwe

Własna firma bez nakładów inwestycyjnych – to naprawdę możliwe
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Czy wiesz, że każdy biznes zaczyna generować dochody dopiero po kilku latach prowadzonej działalności? Właśnie dlatego większość firm jest zamykanych już w pierwszym roku po otwarciu, a inwestor traci ogrom zainwestowanych w działalność oszczędności. Wcale nie musi tak być, wystarczy, że podejmiesz decyzję o współpracy na zasadach franczyzy. Dzięki gotowej koncepcji biznesowej zaczniesz zarabiać od razu i to bez żadnego ryzyka. Co więcej, nie zainwestujesz w biznes zbyt wiele. Sprawdź szczegóły. 

Dobra franczyza, czyli jaka?

Franczyza jest formą współpracy, w ramach których franczyzobiorca pracuje na własny rachunek, ale jednak korzysta z wypracowanej już strategii danej marki. Biznes jest więc jednym z podmiotów całej sieci, która działa zgodnie z jedną ideą. 

W zamian za dostarczenie gotowej firmy, która od razu przynosi dochody, grupę stałych klientów, wypracowany już pozytywny wizerunek i akcje promocyjne, franczyzobiorca decyduje się na wypłatę ustalonej prowizji od dochodów franczyzobiorcy. Jest to jednak korzystne dla dwóch stron tego biznesu, zresztą dlatego franczyza staje się coraz popularniejsza. 

Biznes bez wkładu finansowego 

Każda franczyza rządzi się swoimi prawami, natomiast nie da się ukryć, że taki biznes nie wymaga tak ogromnych inwestycji, jak działalność gospodarcza zakładana od podstaw. Przykładem może być franczyza.liquider.eu, dzięki której swój biznes prowadzi już 90 różnych przedsiębiorców, pracując zresztą razem na sukcesy całej marki. Oszczędności, jakie należy ulokować w rozpoczęcie działania franczyzy, są minimalne, jeśli pod uwagę weźmiemy korzyści, jakie zyskuje franczyzobiorca. Wysoka marża, gotowy koncept, opieka i wsparcie managera czy spójne działania marketingowe, to tylko niektóre z zalet.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*