4 ciekawe gadżety dla sportowców

4 ciekawe gadżety dla sportowców
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Sport to zdrowie. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości.Wszystkie badania zgodnie potwierdzają, że regularna aktywność fizyczna utrzymuje ciało w dobrej kondycji. Ruch i zdrowe racjonalne odżywianie w istotny sposób obniżają ryzyko wielu chorób, w tym chorób cywilizacyjnych, takich jak cukrzyca.

Monitorowanie aktywności

Aby uprawianie sportu miało charakter zoptymalizowany, należy wprowadzić monitorowanie aktywności fizycznej, które nie tylko ułatwia wyznaczanie, a następnie osiąganie konkretnych celów, ale również śledzi zmiany w organizmie. W ten sposób stan zdrowia osoby uprawiającej sport jest sprawdzany w sposób ciągły. 

Świetnym rozwiązaniem – zarówno dla osób trenujących od dawna, jaki i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem – są monitory aktywności dostępne na https://gps.lodz.pl/pl/c/Monitorowanie-aktywnosci/91. Nowoczesne, lekkie urządzenia na rękę, w których można uprawiać każdy sport. Do ich funkcji należy: liczenie kroków, obliczanie dystansu oraz spalonych kalorii, a nawet monitorowanie snu. Są gadżetem, który sprawdza się u sportowców i amatorów, dzieci i dorosłych.

A co dla rowerzystów?

Wielbiciele jednośladów coraz częściej zaopatrują się w praktyczne liczniki, z którymi jazda staje się łatwiejsza i przyjemniejsza. Oczywiście najlepiej wybierać modele wysokiej jakości, doceniane przez użytkowników, takie jak licznik rowerowy Garmin. Jest to gadżet niezwykle prosty, intuicyjny w obsłudze. Zastosowano w nim technologię GPS i wgrano mapy uwzględniające trasy najczęściej wybierane przez rowerzystów. Z takim sprzętem jazda na rowerze zyskuje nową jakość.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*