Zalety zorganizowanych rodzinnych wyjazdów w góry

Zalety zorganizowanych rodzinnych wyjazdów w góry
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Rodzinny wyjazd to duże wyzwanie, trzeba znaleźć odpowiednie zakwaterowanie, zadbać o posiłki, atrakcje dla najmłodszych. A może istnieje możliwość, żeby ktoś zorganizował całość wyprawy? Rodzinie zostaje spakowanie się i korzystanie ze wspólnie spędzonego, aktywnego czasu.

Włoskie ferie

Dzieci uwielbiają śnieg, świetnie odnajdują się dzięki temu w sportach zimowych. Planując wyjazd do Włoch w wysokie góry, mamy pewność, że pogoda dopisze, a śniegu nie zabraknie. Dodatkowo duża ilość tras i bogata oferta ośrodków narciarskich sprawiają, że każdy członek rodziny znajdzie coś dla siebie, niezależnie od stopnia zaawansowania swoich umiejętności. Szkoła narciarska Rossignol Academy posiada ofertę zarówno dla najmłodszych, którzy zaczynają swoją przygodę na stoku, jak i dla tych, którzy mieli już pierwszą styczność z nartami. Korzystając z takiej oferty, możemy być pewni, że wyjazd będzie udany, a wszyscy członkowie rodziny wrócą do domu zadowoleni.

Pakiet rodzinny

Na rodzinne wakacje można wybrać się autokarem, ale istnieje też możliwość dojazdu własnym samochodem. W cenie przede wszystkim znajdziemy zakwaterowanie, skipass, dobrą ofertę na wypożyczenie sprzętu na miejscu. Korzystając z oferty ski school Val di Sole – Rossignol Academy, możemy też liczyć na rabat na sprzęt na stronie sklepu Rossignol.

W Alpach trudno się nudzić, ale warto oddać się w ręce specjalistów, którzy zagwarantują nie tylko atrakcje dla każdego członka rodziny. Bardzo ważne, zwłaszcza podczas ferii z dziećmi, są bowiem komfortowe warunki zakwaterowania i bezpieczeństwo na stokach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*