Alternatywne pomysły na sesję ślubną

Alternatywne pomysły na sesję ślubną
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ślub jest niewątpliwie jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Jest to bardzo radosny moment, który każdy z nas chciałby zatrzymać na zawsze. Z tego powodu wynajmuje się fotografa i kamerzystę na ślub oraz na wesele. Tradycją jest już, że każda młoda para ma sesję ślubną.

Odbywa się ona zazwyczaj kilka dni do ślubie, gdy emocje już opadną i można ją przeprowadzić na spokojnie. Sesja w plenerze jest już standardem, trochę już nudnym. Trzeba dodać. Gdzie więc można zrobić sesję ślubną? Oto nasze pomysły.

Sesja ślubna? Oczywiście! Ale gdzie?

Jeżeli jesteście fanami kina, uwielbiacie chodzić do kina i robicie to bardzo często, to może stare kino będzie dobrym miejscem na urządzenie w nim sesji ślubnej? Stare kina mają swój urok i czar. Zdjęcia mogą być czarno białe, dzięki czemu lepiej pokażą magię tego miejsca. Możecie dobrać do tego odpowiednią stylizację, by lepiej się prezentować.

Lubicie zwierzęta? To świetnie. A czy znacie takie zwierzaki jak alpaki? Ostatnio powstało bardzo wiele farm, na których hoduje się te urocze stworzenia. Sesja z nimi może być ciekawą propozycją na sesję ślubną oraz na niezwykłe spędzenie popołudnia.

A myśleliście, aby taką sesję zrobić w Waszym mieszkaniu? Nie jest to spotykane, więc jeżeli się zdecydujecie na taki motyw przewodni, macie gwarancję, że nikt nie będzie miał takich samych zdjęć jak Wy.

Jeżeli nie sami nie macie pomysłu gdzie mogłaby się się odbyć Wasza sesja to jesteśmy pewni, że wynajęty przez Was fotograf na ślub będzie miał kilka ciekawych propozycji. Wystarczy, że wybierzecie jedną z nich i będziecie się dobrze bawić podczas robienia zdjęć.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*