Co założyć na imprezę firmową?

Co założyć na imprezę firmową?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli zamierzasz wziąć udział w imprezie firmowej, będziesz musiała zastanowić się, co założyć. Niezależnie od tego, czy jest to spotkanie networkingowe, impreza świąteczna czy konferencja biznesowa, odpowiedni strój może mieć wpływ na to, jak będziesz postrzegana podczas tego wydarzenia.

Dostosuj strój do obowiązującego dress code’u

Dowiedz się, jaki dress code obowiązuje na tym wydarzeniu. Dzięki temu będziesz w stanie zorientować się, jakie ubrania będą odpowiednie. Jeśli impreza ma charakter swobodny, możesz założyć dżinsy i ładną koszulę lub luźną sukienkę i trampki. W przypadku wydarzeń, które mają bardziej formalny charakter, załóż sukienkę z dopasowanymi dodatkami, takimi jak torebka oraz buty. Możesz przejrzeć sukienki ze strony https://kiecka.eu/c/sukienki-we-wzory i zdecydować, która z nich najbardziej pasuje do charakteru imprezy.

Starannie dobieraj akcesoria

Wybierz akcesoria, które pasują do Twojego stroju, a także rodzaju wydarzenia. Masz wiele możliwości do wyboru.

Jeśli wydarzenie ma charakter formalny, możesz wybrać małą torebkę i odpowiednią biżuterię. Z kolei w przypadku bardziej swobodnej imprezy, nie musisz przywiązywać do tego tak ogromnej wagi. Nie będziesz potrzebować kompletu starannie dobranej biżuterii – możesz po prostu założyć kolczyki, które nosisz na co dzień, oraz zwykły zegarek.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*