Czy możliwe jest uzyskanie kredytu bez zaświadczeń i BIK?

Czy możliwe jest uzyskanie kredytu bez zaświadczeń i BIK?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zakładając firmę, czeka nas wiele wydatków początkowych – nie tylko na potrzebne sprzęty, czy pozwolenia, ale i wynajem biura, wypłaty dla pracowników (jeśli od początku chcemy kogoś zatrudnić), comiesięczne podatki. Często tego rodzaju wydatki przekraczają nasz budżet, a rezygnując z pracy na etacie tracimy zdolność kredytową, czy też wiarygodność dla banków.

Czy w takim razie możliwe jest by uzyskać kredyt na strat firmy bez bik? Odpowiedź jest na szczęście pozytywna – istnieje wiele firm, które uruchomią kredyt firmowy bez zaświadczeń i dodatkowych dokumentów. Często wystarczy jedna wizyta w biurze, a czasem nawet mail czy telefon, udzielenie odpowiedzi na kilka pytań oraz podpis i już pieniądze lądują na naszym koncie. Wyszukanie firmy udzielającej takich pożyczek jest naprawdę proste. Wpisanie w wyszukiwarkę prostego hasła „kredyt na start firmy bez BIK” szybko zaprowadzi nas pod właściwy adres. Na stronie domowej spółki będziemy mogli zapoznać się z ofertą i zasadami, na jakich udzielany jest kredyt firmowy bez zaświadczeń. W przypadku dodatkowych pytań możemy bezpośrednio skontaktować się telefonicznie z konsultantem, który przeprowadzi nas przez cały proces.

Pamiętajmy jednak, aby przed podpisaniem czegokolwiek, dobrze przeczytać warunki umowy i jak najwięcej dopytywać. Nie chcemy przecież żeby cały nasz zysk trafił na konto pożyczkodawcy. Koniecznie spytajmy też o możliwość wcześniejszej, bezprocentowej spłaty lub nadpłaty kredytu – jeśli nasz interes się rozkręci- będziemy mogli szybko pozbyć się zobowiązania.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*