Dla kogo jest przeznaczony sprzęt poleasingowy?

Dla kogo jest przeznaczony sprzęt poleasingowy?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Użytkownicy indywidualni

Sprzęt poleasingowy wyróżnia się przede wszystkim niską ceną. Z produktów tych korzystać może wielu użytkowników indywidualnych, którzy nie potrzebują urządzeń o znakomitych parametrach technicznych. Student korzystający z pakietów biurowych, emeryt czy rencista korzystający okazjonalnie z Internetu powinni rozważyć zakup urządzenia używanego, które charakteryzuje się zazwyczaj znakomitym stosunkiem jakości do ceny.

Komputery poleasingowe to również ciekawa propozycja dla graczy. Nowy sprzęt dla graczy często kosztuje krocie, dlatego zakup urządzeń używanych jest dobrym sposobem na ograniczenie kosztów. Zazwyczaj komputery pochodzące z korporacji i dużych firm mają szybkie procesory i dużo pamięci ram, dlatego gracz może wykorzystać te podzespoły i rozbudować konstrukcję o wysokiej klasy kartę graficzną, pozwalającą na płynne wyświetlanie najnowszych gier.

Firmy oraz instytucje

Zakup sprzętu poleasingowego to również znakomity sposób na wyposażenie własnej firmy w nowoczesne urządzenia. Komputery kupowane przez duże korporacje to zazwyczaj markowe produkty, które wyróżniają się znakomitymi parametrami technicznymi. Po dwóch lub trzech latach użytkowania parametry te w zupełności zaspokajają potrzeby małych firm korzystających głównie z programów księgowych, czy też pakietów biurowych.

Z tego rodzaju produktów często korzystają również różnego rodzaju fundacje i stowarzyszenia. Doskonale nadaje się jako wyposażenie szkół lub innych instytucji w ramach pomocy charytatywnej. Komputery używane dostępne na http://www.cebit.pl/ chętnie kupują także początkujący graficy komputerowi, działający jako freelancerzy, którzy nie dysponują środkami finansowymi potrzebnymi do zakupu nowego sprzętu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*