Dlaczego mobilny serwis rowerowy to pomysł doskonały?

Dlaczego mobilny serwis rowerowy to pomysł doskonały?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli masz, tak jak ja, prawdopodobnie kochasz swój rower, ale nie lubisz myśli, że musisz co jakiś czas oddawać go do warsztatu w celu konserwacji. Rower, jak każdy pojazd wymaga trochę uwagi. Warto mu ją jednak poświęcić, gdyż jest to pojazd zbawienny dla środowiska w dzisiejszych realiach – ekipa Bike2Box coś o tym wie i właśnie dlatego powstał Mobilny serwis rowerowy.

Mobilni Bike2Box wkraczają do akcji

Kluczem do utrzymania sprawnego działania Twojego roweru, jak już wspomnieliśmy, jest regularna konserwacja i tu właśnie wkraczamy my. Przyjedziemy do Twojej firmy i upewnimy się, że wszystkie rowery są w stanie gwarantującym komfort i bezpieczeństwo,

Mobilny serwis rowerowy to inicjatywa i część programu Bike2Box. Dopięty na ostatni guzik event dla firm, dzięki któremu, z pewnością jeszcze więcej osób mogłoby zarzucić dojazdy do pracy samochodem i wybrać rower.

Wygoda dla klientów

Mobilny serwis rowerowy – Bike2Box wyciąga rękę do klientów, pozwalając im wybrać lokalizację dla ich potrzeb oraz doprecyzować warunki współpracy, przy organizacji eventu „Bike day”.

Wydarzenie zakłada konkursy dla pracowników, które mają na celu motywować do częstszego wyboru dwuśladu, zwłaszcza w sytuacjach, w których dojazd samochodem jest całkowicie niepotrzebny. Im częściej wykorzystywać będziemy rower, tym mniejszy ślad węglowy zostawiać będziemy po sobie. Często zapominamy, że mamy tylko jedną Ziemię i sami musimy o nią zadbać.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*