Dlaczego szkło hartowane jest tak ważne?

Dlaczego szkło hartowane jest tak ważne?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Chroń swój ekran przed uszkodzeniem

Wraz z rozwojem technologii, obserwować możemy znaczy wzrost wielkości ekranów telefonów komórkowych, zmienia się też ich kształt, powstają dodatkowe zagięcia i wcięcia. Niestety, co za tym idzie, ceny ekranów idą w górę i ich wymiana może być bardzo droga. Dlatego warto stosować szkła hartowane, które są tanim i bardzo skutecznym sposobem na uniknięcie zarysowań, odprysków, a nawet pęknięć. Cena takiego szkła to mały procent kwoty, jaką należałoby zapłacić za wymianę wyświetlacza w telefonie, najtańsze szkła hartowane można zakupić już w cenie 10 zł, lepsze jakościowo modele wymagają jednak wydatku 20-30 zł, czyli nadal niedużo.

Szkło hartowane htc jest łatwe do założenia. Jedyne czego wymaga od użytkownika, to dokładne wyczyszczenie ekranu (odpowiedni zestaw, który umożliwi nam odtłuszczenie wyświetlacza jest załączony w zestawie), odklejenie warstwy ochronnej od samego szkła i przyklejenie na ekran. Oczywiście, ta ostatnia czynność należy do najtrudniejszych, ale odpowiednie zastosowanie dołączonych taśm klejących umożliwia odpowiednie ustawienia szkła już przed samym przyklejaniem.

Szkło hartowane htc umożliwi ochronę przed zarysowaniami, które najczęściej powstają niemalże bez naszej wiedzy, przez wrzucenie telefonu do kieszeni, w której znajdują się klucze lub pieniądze, a nawet nieduża ilość piasku może powodować powstanie powierzchniowych rys, które są bardzo widoczne, szczególnie pod odpowiednim kątem padania światła. Szkła hartowane to najlepszy sposób na zaoszczędzenie pieniędzy i czasu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*