Dodatki do tabletu, które warto mieć

Dodatki do tabletu, które warto mieć
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Tablet to obok smatfona jedno z najpopularniejszych i najchętniej stosowanych urządzeń elektronicznych pozwalających na swobodny dostęp do internetu. Posiadając je, warto również zapatrzyć się w specjalne akcesoria wzbogacające możliwości użytkowe sprzętu oraz gwarantujące mu optymalną ochronę przed uszkodzeniem. Podstawowym wymaganym elementem jest etui na tablecie, zabezpieczające obudowę przed pęknięciem lub porysowaniem. Pozostałe godne uwagi rozwiązania zostaną opisane w kolejnym akapicie. 

Folia na ekran to wymóg konieczny 

Każdy posiadacz tabletu powinien trzymać go w ochronnym etui – idealnie dobranym pod względem rozmiaru, wykonanym z wytrzymałego materiału (np. skóry lub aluminium) oraz wyściełanym od wewnątrz pianką amortyzującą wstrząsy. Taki produkt musi koniecznie być wyposażony w kilka kieszeni i schowków na długopisy czy wizytówki. Jeśli chcemy kupić etui na tablet Lenovo lub jakiejkolwiek innej znanej marki, odpowiednich modeli szukajmy przede wszystkim w internecie.

Kolejnym niezbędnym dodatkiem jest folia na ekran, idealnie zabezpieczająca jego powierzchnię przed zarysowaniem. Wyróżniamy wersje z połyskiem i matowe – te drugie są chętniej wybierane, gdyż pozwalają na ograniczenie odblasków powstających przy naturalnym świetle słonecznym.

Inne niezwykle przydatne akcesorium to klawiatura, którą można bez problemu podłączyć za pomocą zwykłego przewodu USB albo poprzez bluetooth. Umożliwia ona szybkie i swobodne pisanie, co ma ogromne znaczenie dla osób pracujących na co dzień w programach tekstowych. Pozostałe godne polecenia dodatki to m.in.: stojak pozwalający na ustawienie urządzenia w pozycji pionowej, ładowarka uniwersalna, myszka bezprzewodowa, uchwyt samochodowy, głośniki bluetooth, rysik i power bank. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*