Elektroniczne zamki na karty – w jakich miejscach sprawdzi się to rozwiązanie?

Elektroniczne zamki na karty – w jakich miejscach sprawdzi się to rozwiązanie?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Elektroniczne zamki na kartę to nowoczesne produkty przeznaczone do kontroli wejść do wybranych pomieszczeń. Mogą mieć charakter autonomiczny lub tworzyć zintegrowany system obejmujący swym zasięgiem cały budynek. Korzystanie z nich ułatwia administrowanie i zarządzanie budynkiem, dlatego rozwiązanie to cieszy się rosnącą popularnością.

Hotele, apartamentowce oraz pensjonaty

Elektroniczne zamki na kartę, takie jak te dostępne na stronie https://micromade.pl/ to konstrukcje wyposażone w czytnik kart zbliżeniowych, pamięć, na której zapisywane są informacje o uprawnieniach oraz element wykonawczy w postaci tranzystora OC umożliwiający otwarcie elektromagnetycznego rygla. Tego rodzaju rozwiązania sprawdzają się przede wszystkim w hotelach, apartamentowcach i nowoczesnych pensjonatach. Placówki korzystające z tej technologii uznawane są przez klientów za bardziej prestiżowe.

Obiekty biurowe, handlowe oraz zakłady produkcyjne

Karty obsługujące elektroniczne zamki stosuje się także w obiektach biurowych, handlowych, a także w zakładach produkcyjnych. Ogromną zaletą plastikowego klucza jest to, że może być wykorzystywany do otwierania wielu drzwi. Takie rozwiązanie znacząco ułatwia pracę zatrudnionego personelu. Dzięki niemu osoby uprawnione nie muszą przy sobie nosić pęku kluczy. Programowalność kart pozwala również na szybkie dawanie i odbieranie uprawnień. Ułatwia też kontrolę nad dostępem do określonych pomieszczeń. Elektroniczne zamki na kartę coraz częściej znaleźć można w placówkach medycznych i oświatowych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*