Hobby

Jak aplikować płynne kosmetyki?

Rozwój rynku kosmetycznego sprawił, że obecnie mamy szeroki wybór różnego rodzaju specjalistycznych preparatów. Różnią się one nie tylko przeznaczeniem, ale również postacią. Najpopularniejsze są oczywiście kremy i balsamy, z których korzystamy od wielu lat. Nowością na rynku są jednak kosmetyki w postaci płynnej, które należy odpowiednio dozować. Znamy przecież płyny micelarne czy toniki, które dostępne są w różnych pojemnikach. W jaki sposób pakowane jest między innymi serum czy wcierki do włosów, by było to wygodne i praktyczne? Odpowiedzi na to pytanie udziela poniższa oferta: http://aba-poland.pl/dozatory-droppery-szklane-pipety.html, która proponuje praktyczne pipety kosmetyczne.

Precyzyjne dozowanie

Płynne kosmetyki można wygodnie aplikować za pomocą pipet. Producenci opakowań oferują kilka ich rodzajów dopasowanych do różnych rozmiarów butelek. Pipety umieszczone są w dozatorze (droperze). Dodatkowym ułatwieniem może być oznaczenie skali na butelce. Dzięki temu ciecz można odmierzać jeszcze bardziej precyzyjnie.

Korzystanie z pipet pozwala oszczędzać kosmetyki, a przede wszystkim utrzymać optymalne zasady higieny. Wykonanie takich produktów jest dokładne, dzięki czemu można je wygodnie odkręcać i używać według własnego zapotrzebowania. Wystarczy wyjąć dozownik z buteleczki i odmierzyć potrzebną ilość płynu czy emulsji, a następnie rozprowadzić na skórze czy włosach. Aplikację można zatrzymać w dowolnym momencie, co chroni przed niepotrzebną utratą surowca i marnowaniem kosmetyków.

Zostaw komentarz

Pola wymagane zostały oznaczone gwiazdką*

14 − trzy =