Jak aplikować płynne kosmetyki?

Jak aplikować płynne kosmetyki?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Rozwój rynku kosmetycznego sprawił, że obecnie mamy szeroki wybór różnego rodzaju specjalistycznych preparatów. Różnią się one nie tylko przeznaczeniem, ale również postacią. Najpopularniejsze są oczywiście kremy i balsamy, z których korzystamy od wielu lat. Nowością na rynku są jednak kosmetyki w postaci płynnej, które należy odpowiednio dozować. Znamy przecież płyny micelarne czy toniki, które dostępne są w różnych pojemnikach. W jaki sposób pakowane jest między innymi serum czy wcierki do włosów, by było to wygodne i praktyczne? Odpowiedzi na to pytanie udziela poniższa oferta: http://aba-poland.pl/dozatory-droppery-szklane-pipety.html, która proponuje praktyczne pipety kosmetyczne.

Precyzyjne dozowanie

Płynne kosmetyki można wygodnie aplikować za pomocą pipet. Producenci opakowań oferują kilka ich rodzajów dopasowanych do różnych rozmiarów butelek. Pipety umieszczone są w dozatorze (droperze). Dodatkowym ułatwieniem może być oznaczenie skali na butelce. Dzięki temu ciecz można odmierzać jeszcze bardziej precyzyjnie.

Korzystanie z pipet pozwala oszczędzać kosmetyki, a przede wszystkim utrzymać optymalne zasady higieny. Wykonanie takich produktów jest dokładne, dzięki czemu można je wygodnie odkręcać i używać według własnego zapotrzebowania. Wystarczy wyjąć dozownik z buteleczki i odmierzyć potrzebną ilość płynu czy emulsji, a następnie rozprowadzić na skórze czy włosach. Aplikację można zatrzymać w dowolnym momencie, co chroni przed niepotrzebną utratą surowca i marnowaniem kosmetyków.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*