Jak nosić botki ?

Jak nosić botki ?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jak nosić botki żeby nie skróciły naszej sylwetki?
Oto kilka praktycznych porad.

Po pierwsze nośmy buty w kolorze naszych rajstop. Dzięki temu optycznie wydłużymy nasze nogi. Warto również zdecydować się wysokie obcasy. Dodatkowe centymetry wysmuklą naszą sylwetkę i odejmą kilogramów. Podobny efekt uzyskamy jeśli założymy buty w kolorze spodni.
Jeśli lubisz spodnie z rozszerzanymi nogawkami to zdecyduj się na botki na obcasach. Wypuść nogawkę na obcas, dzięki temu będziesz wyglądała na wyższą. Ta opcja nie sprawdzi się w czasie deszczowych dni…

Obcisłe spodnie, na przykład rurki możemy nosić z botkami o szerszych cholewkach. Wtedy nogawki spodni wpuszczamy do środka butów. W takiej stylizacji najlepiej prezentują się szczupłe i dość wysokie osoby.
Botki możemy też nosić lekko podwiniętymi spodniami, wtedy odsłaniamy kostkę. To rozwiązanie dedykowane jest wysokim osobom. W innym przypadku będziemy wyglądać na niższe.

Jak nosić botki ze spódnicą

Botki idealnie prezentują się ze spódniczkami i sukienkami. Jednak musimy pamiętać, że nie mogą być one dłuższe niż do do połowy kolana. Dłuższa spódnica w zestawieniu z botkami nie będzie się korzystnie prezentować, optycznie skróci nam sylwetkę.
Podsumowując zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego modelu, zastanówmy się z czym nosić nasze botki. Obiektywnie oceńmy naszą figurę.

Oczywiście te wszystkie wskazówki nie dotyczą wysokich i długonogich kobiet. Tutaj nie obowiązują żadne zasady. One mogą sobie pozwolić na każdą, nawet najbardziej ekstrawagancką stylizację.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*