Jak prawidłowo przygotować wygodne posłanie dla naszego czworonoga?

Jak prawidłowo przygotować wygodne posłanie dla naszego czworonoga?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nasze psy potrafią spać w bardzo różnych i czasem zadziwiających pozycjach. W dodatku większość z nich preferuje spanie w łóżku. Nawet jeśli nie chcemy ich tego oduczać, to warto pamiętać, że każdy pies potrzebuje własnego legowiska. Co więcej, musi być ono dobrze dostosowane i dobrane do jego potrzeb.

Jak wybrać wygodne legowisko dla psa?

Niejeden z opiekunów psa zastanawia się zapewne, dlaczego jego pupil tak lubi wskakiwać na kanapy, czy fotele. A w dodatku robi to, mimo że w kącie pokoju czeka na niego wygodna poducha. Otóż są ku temu dwa powody. Po pierwsze psy lubią ucinać sobie drzemki na podwyższeniu. Wyobraźmy sobie ich dzikiego przodka, który obserwuje okolicę, leniwie leżąc na skale. To kwestia pierwotnej natury. Podobnie jak wilki, także i psy czują się pewniej, gdy mogą widzieć świat w szerszej perspektywie. Dlatego tak trudno je nauczyć, że fotel to miejsce dla nas, a nie dla nich.

Z drugiej zaś strony chodzi o zwykłą wygodę. Każda kanapa wydaje się bardziej miękka od psiego legowiska. Jednak temu można zaradzić, wybierając wygodne i bardzo przyjemne legowisko DRY BED spośród wielu dostępnych na stronie https://dogomarket.pl/legowiska-dry-bed. Tego typu posłania znakomicie izolują od podłoża i zapewniają psu komfort oraz ciepło. W dodatku stworzone zostały ze specjalnego materiału, który wykorzystywany był w szpitalach. Dzięki niemu zminimalizowano ryzyko odleżyn i odparzeń u pozostających przez długi czas na oddziałach szpitalnych pacjentach. Dlatego też wykonane z niego posłania polecane są dla wszystkich zwierząt. W szczególności zaś dla psich seniorów i tych czworonogów, które mają problemy ze stawami.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*