Jak wybrać suknię ślubną?

Jak wybrać suknię ślubną?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Poszukiwanie wymarzonej sukni ślubnej to nie lada wyzwanie! Powinna być nowa, kupiona w butiku, czy może zaprojektowana i uszyta na nasze specjalne zamówienie? A może zdecydować się na przeróbkę sukni ślubnej mamy?

3 pomysły na wybór w sukni ślubnej

Pomysłów na to, jaką suknię wybrać na własny ślub, jest mnóstwo; tym trudniejsze jest podjęcie ostatecznej decyzji.

Dopasuj suknię ślubną do swojego stylu!

Jeśli jesteś osobą o duszy romantyczki, nie decyduj się na nazbyt nowoczesne suknie, których głównym celem jest zwrócenie uwagi, a nawet wzbudzenie małego skandalu. To nie byłabyś Ty. Na weselu musisz czuć się dobrze i być sobą, więc w tym przypadku wybierz zgodnie z tym, co podpowiada Ci intuicja. Być może idealnym typem będzie sukienka ślubna koronka? Niewielka, subtelna koronka, delikatna forma, ramiączka, lub przedłużony rękaw? Jeśli z kolei jesteś osobą ekstrawagancką i kochasz być w centrum uwagi, wybierz raczej coś mocnego, co podkreśli Twój charakter, zamiast monotonnej klasyki ślubnej.

Zadbaj o wybór odpowiedniej tkaniny

Masz wrażliwą skórę i delikatną cerę? Upewnij się, czy wybrana przez Ciebie suknia ślubna została wykonana z materiału, który nie uczula. Nie chcesz przecież w dniu ślubu drapać się z każdej strony i oglądać wyprysków na skórze. Tkanina musi uwzględniać twoje problemy skórne i ewentualne alergie.

Dopasuj suknię do figury i koniecznie ją wypróbuj!

Jeśli wybierasz suknię w salonie, takim jak https://boso.nu/, to koniecznie ją wypróbuj – ubieraj, przymierzaj, ruszaj się w niej; spróbuj zatańczyć z koleżanką. Suknia musi być dopasowana do twojej figury, a Ty powinnaś mieć w niej pełną swobodę ruchów. Żadnych ciasnych miejsc, które nie pozwolą Ci potem tańczyć na ślubie. Tylko ruch i swoboda!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*