Jak wygląda szkolenie z Excela dla zaawansowanych?

Jak wygląda szkolenie z Excela dla zaawansowanych?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kurs Excel dla zaawansowanych umożliwia poznanie różnorodnych tajników oprogramowania. Przeznaczony jest dla osób, które wykorzystują program Excel w swojej codziennej pracy. Umiejętność biegłej obsługi programu pozwala na zautomatyzowanie procesów, co przekłada się na przyśpieszenie pracy. Szkolenie to nie tylko wiedza teoretyczna. Trenerzy w jasny i przystępny sposób tłumaczą dane zagadnienia, po czym kursanci przystępują do wykonywania ćwiczeń. Praktyka jest esencjonalna w zakresie obsługi arkuszy kalkulacyjnych. W przypadku jakichkolwiek niejasności lub wątpliwości szkoleniowiec z całą pewnością wytłumaczy istotę problemu. Natomiast podczas samodzielnej edukacji łatwo się zniechęcić do dalszej nauki w razie napotkania przeszkody. Podczas zajęć kursanci najczęściej otrzymują dodatkowe materiały, które pozwolą na uporządkowanie wiedzy.

Zagadnienia poruszane na zaawansowanych szkoleniach

Szkolenia dostępne na stronie https://szkoleniaexcel.com/ pozwalają na tworzenie zaawansowanych arkuszy. Udział w kursie pozwala na automatyzację czasochłonnych zadań. W trakcie zajęć kursanci zapoznają się z takimi zagadnieniami jak przykładowo:

– tabele przestawne – pokazywanie wartości, tworzenie dynamicznych zakresów, automatyczna aktualizacja, tworzenie pól obliczeniowych,

– makra – wprowadzenie do VBA,

– walidacja danych – ograniczenia możliwości wpisywania danych, tworzenie list,

– zaawansowane funkcje – tekstowe, logiczne, matematyczne,

– zaawansowane formatowanie warunkowe – z zastosowaniem formuł,

– analiza danych – funkcje wyszukujące, tworzenie dynamicznych arkuszy, podsumowania.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*