Jak zaprojektować idealne zaproszenie ślubne?

Jak zaprojektować idealne zaproszenie ślubne?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wydaje się, że zaproszenie to najprostsza rzecz w całym ogromie przedślubnych przygotowań. Jednak wiele młodych par zabierając się za to, nagle stają przed wielkim wyzwaniem. Okazuje się, że liczba wzorów zaproszeń czy ślubnych papeterii może zawrócić w głowie. Bywa tak, że nawet w tym morzu propozycji nie można nic znaleźć, co będzie pasowało do Was i charakteru Waszego ślubu i wesela. Co wtedy? Zaprojektujcie idealne zaproszenie ślubne. Idealna, bo zrobione dokładnie pod Was!

DYI czy gotowiec?

Gotowe zaproszenia naprawdę są piękne i jest w czym wybierać. Minimalistyczne, barokowe, skromne, na bogato, z kwiatowymi dekoracjami lub geometrycznymi wzorami. Ale mimo wszystko nie umiecie wśród nich znaleźć takie skrojonego dokładnie według Waszych oczekiwań. Zatem zaprojektujcie je sami. Możecie to zrobić na 2 sposoby:
1. Przygotować projekt graficzny i zlecić wydruk.
2. Zrobić wszystko od początku do końca sami.

Oba sposoby mają wady i zalety. W przypadku pierwszego trzeba pamiętać, że czas na druk przygotowanego przez Was zaproszenia może być dłuższy, być może koszt będzie wyższy, bo grafik będzie musiał przygotować je do druku. Ale za to będziecie mieli Wasze własne, oryginalne zaproszenie ślubne.

W drugim przypadku potrzebny jest czas i zdolności manualne. Jeśli takie macie to naprawdę warto. Koszt może wynieść naprawdę niewiele, a Wy będziecie pękać z dumy.

A co powinno się znaleźć na takim zaproszeniu? To co Wam w duszy gra. Mogą to być humorystyczne zaproszenia ślubne, np. w formie komiksu lub rysunków. Być może kwiatowe dekoracje, jaki znajdą się na weselnych stołach. Z wieloma rodzajami zaproszeń możecie zapoznać się na https://inviteyou.pl/zaproszenia-slubne/kwiatowe.

Dobrym pomysłem są również zdjęcia lub krótka historia, jak się poznaliście. Do tego wstążeczki lub inne elementy, które można nakleić na kartonik. I tak oto macie Wasze własne, niepowtarzalne zaproszenie ślubne.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*