Jakie funkcje mają najnowsze wózki dla dzieci?

Jakie funkcje mają najnowsze wózki dla dzieci?

test

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Najnowsze wózki są projektowane tak, aby ułatwić rodzicom wiele czynności – jak na przykład zrobienie zakupów, czy ochronę dziecka przed słońcem, deszczem lub owadami. Do tego celu zaopatrzone są w specjalne kosze (różnych wielkości), parasolki, folie przeciwdeszczowe, a także moskitiery.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Przede wszystkim na wagę wózka. Jeśli mieszkasz w bloku, w którym nie ma windy i codziennie będziesz zmuszona znosić go na dół, a później wnosić na górę, poszukaj takiego, który waży maksymalnie 12-15 kilogramów. Bardzo funkcjonalny jest wózek 3w1, który w zależności od potrzeb (jak i rozwoju dziecka) może być przekształcany w spacerówkę.

Przy zakupie dołączona jest do niego gondola, a także fotelik samochodowy (a więc nie musisz dodatkowo inwestować w drugi wózek, jak dziecko podrośnie i będzie chciało oglądać świat z pozycji siedzącej).

Ważną kwestią jest również możliwość regulacji rączki – jeśli zwrócisz na to uwagę przy zakupie wózek będzie dopasowany idealnie do Twojego wzrostu. Istotną funkcją jest możliwość przekładania rączki, dzięki temu w prosty sposób ochronisz swoje dziecko, gdy nagle zmieni się pogoda.

Ciekawą funkcję posiadają wózki „rok po roku”, które zapewniają komfort podczas spaceru bliźniakom, a także dzieciom z małą różnicą wieku. Są bardzo wygodne ze względu na to, że siedzenia można odwracać i ustawiać maluchy w różnych pozycjach (w kierunku jazdy, czy nawet twarzami do siebie). Wózki są wąskie więc nie ma problemów podczas wynoszenia bądź wnoszenia ich do domu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*