Kioski multimedialne – postaw na nowoczesność

Kioski multimedialne – postaw na nowoczesność
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Firmy, które chcą utrzymać zainteresowanie klientów swoimi usługami, muszą iść z duchem czasu i korzystać z nowych technologii. Tylko ciągły rozwój i polepszanie jakości obsługi może zagwarantować sukces. W ostatnim czasie popularnym rozwiązaniem są infokioski multimedialne. Spotykamy je w różnych obiektach komercyjnych i usługowych, a także w instytucjach publicznych. Czym są i do czego służą infokioski? To urządzenia z ekranem, najczęściej dotykowym, dzięki którym użytkownicy mogą znaleźć interesujące ich informacje na temat danego obiektu i oferowanych w nim usług. Infokioski są proste w obsłudze, dzięki czemu może korzystać z nich dosłownie każdy. Umieszczenie nośników multimedialnych w przestrzeni z pewnością podkreśli jej nowoczesny charakter. 

Infomaty dostosowane do Twoich potrzeb

Choć na rynku dostępne są gotowe modele kiosków multimedialnych, firma TDC Polska oferuje możliwość dostosowania urządzeń do potrzeb miejsc, w których będą się one znajdować oraz ich przyszłego przeznaczenia. Infokioski mogą być umieszczane zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Obudowy wykonywane są z solidnych, odpornych na warunki zewnętrzne materiałów. Design urządzeń może być dostosowany tak, aby wpasowywał się w charakter przestrzeni. Kioski multimedialne mogą mieć formę wolnostojącą lub wiszącą. Mogą też być przytwierdzone do innych elementów. 

Wysokiej jakości ekrany i liczne peryferia infokiosków

Najważniejszą częścią każdego infomatu jest ekran. Jego wielkość może być dowolna – jedynym ograniczeniem są dostępne technologie. W firmie TDC specjalizującej się w dostarczaniu rozwiązań multimedialnych wykorzystywane są nowoczesne ekrany, których jasność na bieżąco dostosowuje się do warunków oświetleniowych w danym wnętrzu lub otoczeniu. Dzięki temu informacje na nich wyświetlane są dobrze widoczne nawet przy dużym słońcu czy całkowitym cieniu, a korzystanie z infokiosku nie męczy wzroku. Dodatkowo ekrany mogą być podświetlane lub infokiosk może mieć wbudowaną lampę. W zależności od tego, jakie będzie zastosowanie infomatów, można dodatkowo wyposażyć je w urządzenia peryferyjne, takie jak klawiatura, trackball, port USB, drukarka, kamera, czytnik kart i wiele innych. Możliwe jest także zamówienie kiosku multimedialnego z dwoma ekranami.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*