Modne czapki na zimę

Modne czapki na zimę
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Okres zimowy charakteryzuje się zazwyczaj niskimi temperaturami i chłodnym wiatrem. Z tego powodu zachodzi wówczas konieczność noszenia ciepłej garderoby, której istotnym elementem jest czapka. Pełni ona dwojaką funkcję – z jednej strony optymalnie chroni głowę przed mrozem, natomiast z drugiej stanowi doskonałe uzupełnienie ubioru. Godne polecenia są m.in. wyjątkowo modne czapki zaprojektowane w stylu streetwear, dostępne w ofercie na https://skleptmk.pl/czapki-pit-bull.

Wybór jest bardzo duży

Od wielu lat najbardziej uniwersalnymi i cieszącymi się dużą popularnością czapkami są klasyczne modele wełniane i bawełniane o grubym splocie. W tej kategorii znajdziemy zarówno produkty jednolite kolorystycznie (granatowe, czarne, szare, bordowe itp.), jak i udekorowane fantazyjnymi wzorami. Ich ogromną zaletą jest zapewnianie skórze optymalnego komfortu cieplnego, a także doskonałe odprowadzanie wilgoci (wysoki poziom oddychalności naturalnego materiału).

Na uwagę zasługują ponadto skórzane czapki pilotki z wewnętrznym futerkiem, wyróżniające się przede wszystkim klapami opadającymi bezpośrednio na uszy. Modne są też ponadczasowe, dzianinowe modele beanie z zauważalnie zaznaczonym mankietem. Są przeznaczone do noszenia na czubku głowy, tuż nad linią uszu. Pozostałe czapki modne w okresie zimowym to m.in.: bosmanki (okrągłe nakrycia z daszkiem), uszatki (ponadprzeciętnie ciepłe, stworzone na największe mrozy), modele w kształcie zwierząt (głównie dla dzieci i nastolatków), berety (dla stylowych kobiet) oraz wersje z wełnianym, efektownym pomponem.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*