Przegląd modnych zegarków w sezonie 2020

Przegląd modnych zegarków w sezonie 2020
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zegarek to nie tylko przedmiot użytkowy, to także element wskazujący na styl danej osoby, a często również pozycję społeczną oraz prestiż. Modowe trendy w zakresie estetyki i specyficznych funkcji czasomierzy są bardzo dynamiczne. Na jakie modele warto zwrócić uwagę w obecnym sezonie?

Bogactwo technologicznych opcji w eleganckim urządzeniu

Sporym powodzeniem cieszą się zegarki o dużych, czytelnych tarczach osłoniętych wytrzymałym szkiełkiem mineralnym. Pozwalają one wygodnie sprawdzić godzinę, a dodatkowo są wyposażone w datownik wskazujący miesiąc i dzień, a często również dane o odmiennej strefie czasowej. Inne liczące się dodatki to podświetlana tarcza, alarm oraz wodoodporność na poziomie 200 m. Najchętniej wybierane są ciągle mechanizmy kwarcowe, ale i automatyczne zyskują fanów. Nowością są zaawansowane propozycje, w których bateria ładuje się podczas poruszania ręką, w czasie codziennego noszenia zegarka. To gratka dla miłośników technologicznych nowinek.

Klasyczny design dla wymagających

Potencjał zegarków w tym sezonie obudowany jest eleganckim designem. W modzie są klasyczne kształty kopert, wyraziste, ale nie krzykliwe kolory tarcz ze stali szlachetnej oraz skórzane paski. Sam cyferblat jest przejrzysty pod względem znaczników godzinowych i minutowych. Producenci dążą bowiem do uzyskania maksymalnego komfortu odczytu w połączeniu z minimalistyczną estetyką wysokiej próby. Przyświeca im utylitaryzm, a nie chęć zadziwienia potencjalnych klientów. Łatwo to stwierdzić, przeglądając propozycje modeli na stronie internetowej: https://ejubi.pl/zegarki/vostok-europe.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*