Sprzedaż w sektorze B2 – przydatne rozwiązania

Sprzedaż w sektorze B2 – przydatne rozwiązania
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Sektor sprzedaży e-commerce rozwija się prężnie z roku na rok. Pojawiają się coraz to nowe projekty, które skutecznie przyciągają klientów zarówno biznesowych jak i indywidualnych. Warto więc przystosować swoją firmę do tych realiów, stosując między innymi wdrożenia kompleksowych programów z sektora B2. Jednym z nich jest Magento, o którym szczegółów możemy dowiedzieć się na https://x-coding.pl/development/wdrozenia-magento/. Jakie rozwiązania składają się na taką działalność?

Outsourcing częściowy

Często jest tak, że przy realizacji danego projektu konieczne jest zlecenie pewnych prac podmiotom zewnętrznym. Jest to działanie zwane outsourcingiem i w obecnych realiach stosowane aż nader często. Takie fragmentaryczne działania zwane są body leasing, czyli dotyczą wynajęcia np. pojedynczego programisty albo specjalisty z działu IT. Możliwa jest jednak bardziej zacieśniona współpraca, którą jest team leasing. Umożliwia to objęcie outsourcingiem nie jednej osoby, ale całego zespołu.

Zlecane pełnego projektu

Pod nazwą outsourcing bez żadnych dodatkowych członków kryje się po prostu zlecanie wykonania całego projektu firmie zewnętrznej. Ma to ogromne znaczenie wtedy, gdy nie ma możliwości zrealizowania konkretnego projektu w danej sytuacji, jaka panuje w firmie, a jednak korzyści z niego płynące przewyższają nawet koszty outsourcingu. Nie da się ukryć, że w ten sposób działa już całe mnóstwo firm będących na polskim rynku, dzięki temu są one w stanie realizować swoje zadania lepiej i szybciej.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*