Srebrna biżuteria – ozdoba na co dzień, czy tylko od święta?

Srebrna biżuteria – ozdoba na co dzień, czy tylko od święta?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każda szykowna kobieta wie, że kluczem udanej stylizacji są dodatki, których ważną częścią – zwłaszcza w wypadku płci pięknej – jest biżuteria. Ze względu na to często pojawia się dylemat, dotyczący tego, w jakich okolicznościach można wykorzystywać biżuterię ze srebra – czy jest to metal odświętny, a może casualowy? W tekście, który teraz czytasz, znajdziemy odpowiedź na to pytanie!

Biżuteria na każdą okazję

W rzeczywistości nie ma jednej dobrej odpowiedzi na postawione w tytule pytanie: to nie rodzaj metalu determinuje formalność biżuterii. Kolczyki, bransoletki czy naszyjniki ze srebra mogą być dobre na każdą okazję, jeżeli będą miały odpowiedni wzór. Ważną rolę odgrywają tutaj na przykład ozdobne kamienie, umieszczone są w biżuterii, lub też ich brak czy wielkość samej biżuterii. Ozdoby bardziej minimalistyczne i nie rzucające się specjalnie w oczy to dobre rozwiązanie do stylizacji nieformalnych – odpowiednio dobrane do reszty ubioru wyglądają genialnie.

Z drugiej strony w takich zestawach możliwe są bardziej fantazyjne wzory, odwołujące się na przykład do bardzo modnego motywu natury. Dobrym więc pomysłem na stylizacje nieformalne będą na przykład kolczyki w kształtach liści, firmy Venus: https://venusgaleria.pl/kolczyki-srebrne-listki. Warto dodać, że srebrna biżuteria jest dobrym wyborem z tego względu, że nie jest specjalnie droga, toteż nawet przeciętnie zarabiająca osoba może pozwolić sobie na nabycie kilku różnych akcesoriów, co pozwoli właśnie na różnicowanie poziomu elegancji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*