Tydzień z rodziną – pomysł na wypoczynek dla rodziców i dzieci w górach

Tydzień z rodziną – pomysł na wypoczynek dla rodziców i dzieci w górach
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Rodzinny wyjazd w góry może być doskonałym sposobem na relaks. Warto przynajmniej raz w roku wybrać się jednak na taki wypoczynek. Oczywiście jeszcze przed wyjazdem warto zastanowić się nad atrakcjami, z których można skorzystać na miejscu. Dzięki temu czas będzie jeszcze lepiej rozplanowany i pożytecznie wykorzystany. Z całą pewnością rzeczy “koniecznie do obejrzenia” nie brakuje.

Co można robić w górach całą rodziną?

Pomysłów na aktywny, jak również bierny odpoczynek jest co niemiara. Decydując się na przykład na apartament Sienkiewicza w Zakopanem, można mieć całkowitą pewność, że będzie to doskonałą bazą wypadową. Z tego miejsca można urządzać sobie liczne piesze wycieczki o dowolnym poziomie trudności. W okolicy można wypożyczyć również rowery, co będzie doskonałą alternatywą dla osób, które właśnie tak preferują spędzanie wolnego czasu.

Zdecydować można się także na kompleks Panorama w dolinie Kościeliskiej. Przede wszystkim to właśnie z tego miejsca rozpościera się najpiękniejszy widok. To jednak nie wszystko, ponieważ w kompleksie znaleźć można atrakcje dla całej rodziny. Mowa tutaj chociażby o placu zabaw, czy strefie SPA, z której skorzystać mogą dorośli. Warto wspomnieć także o całorocznym domku z grillem, czy piłkarzykach i bilardzie dla najmłodszych. Dzięki licznym i odpowiednio dopasowanym atrakcjom cała rodzina będzie w pełni zadowolona i z entuzjazmem wspominać będzie ten górski wyjazd do Zakopanego.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*