Ogród i dom

Gdzie sprawdzą się lampy wiszące?

Podkreślanie wnętrz tylko specjalnie do tego celu przeznaczonymi ozdobami już dawno przeszło do historii. Lampy wiszące nabrały nowych funkcji i obecnie pełnią nie tylko rolę oświetlenia, ale także uzupełnienia i wystroju mieszkań. Opcja wyboru od klasycznych po nowoczesne, w różnych odcieniach i kształtach, to niezliczona  możliwość kompozycji w pomieszczeniach.

Lampy wiszące nad stołami

Przestronne pomieszczenia kuchenne, salonowe lub jadalniane z dużymi stołami, a także pokoje dzienne z mniejszymi blatami to idealna podstawa do zastosowania nad nimi lamp wiszących. Wybór tych obniżonych i dopasowanych charakterem do wnętrza, pozwoli uzyskać przytulny efekt gościnności i ciepła mimo wielkich rozmiarów pokoi. Do tego celu bardzo dobrze nadawać się będą lampy Mantra z dużymi kloszami zamieszczonymi blisko stołów. Dodatkowo oświetlenie składające się z kilku mniejszych żarówek będzie wygodne, jeśli zajdzie potrzeba oświetlenia tylko wybranego miejsca.

Lampy wiszące w łazience

Dość nietypowym, lecz ciekawym pomysłem będzie zastosowanie lamp wiszących w łazience. Podkreślenie dużej wanny świtałem z kryształowego oświetlenia, które zamontowano na odpowiednio niskim poziomie, doda elegancji oraz sprawi, że nie tylko kąpiel będzie przyjemna, ale przede wszystkim odpoczynek po męczącym dniu. Także stosowanie lamp wiszących w pobliżu luster nad umywalką doda charakteru i podkreśli najładniejsze miejsca, ukrywając te najmniej ciekawe. Hurtownia oświetlenia to najlepsze miejsce na wybór lamp ze względu na mnóstwo licznych modeli i kolorów oraz stosunkowo niskie ceny, dlatego warto sprawdzić oferty i style dostępnych na rynku.

Zostaw komentarz

Pola wymagane zostały oznaczone gwiazdką*

18 + 2 =