Ozdobne salonowe dodatki

Ozdobne salonowe dodatki
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Salon to reprezentacyjne pomieszczenie każdego domu oraz mieszkania. To tam zapraszamy naszych gości, urządzamy imprezy z rodziną i ze znajomymi, dlatego warto by pomieszczenie to wyglądało jak najlepiej. Nie musimy wcale wykonywać pełnego przemeblowania, by nadać zupełnie innego wyglądu naszemu salonowi. Wystarczy zainwestować w odpowiednie dodatki, które dostaniemy praktycznie w każdym sklepie meblowym. Co warto zmienić w salonie, by ze zwyczajnego pomieszczenia zmienił się on nie do poznania?

Mała rzecz, a cieszy

Czasami wystarczy zmienić bardzo niewiele, by osiągnąć w ten sposób bardzo widoczny efekt. Dobrym pomysłem jest na przykład wymienić stare karnisze na aluminiowe lub stalowe. Dostępne dziś w sklepach wzory potrafią przyprawić nas o prawdziwy zawrót głowy, wystarczy więc że dobierzemy coś ciekawego do naszego salonu. Dobrym pomysłem jest też wymiana klamek od drzwi i ewentualnie okien. Jest to również niedroga inwestycja, a także niewymagająca dużych nakładów pracy zmiana, a efekt z pewnością przerośnie nasze oczekiwania.

Odrobina dobrego smaku

Oprócz powyższych możemy także zmienić uchwyty do mebli, zainstalować listwy na szafkach, czy zakupić poduszki ozdobne na kanapę. Warto również przemyśleć zmianę lampy oświetleniowej, ponieważ jej wygląd ma ogromne znaczenie, zwłaszcza gdy w pomieszczeniu używamy sztucznego oświetlenia. Wszystkie powyższe zmiany nie wymagają ani dużego przemeblowania w pomieszczeniu, ani nie są nadmiernie kosztowne. Mogą natomiast przynieść zapierający dech w piersiach efekt.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*