Trendy i życie

EMS – innowacyjny trening z wykorzystaniem impulsów elektrycznych

Trening metodą EMS to prosta aktywność fizyczna, dzięki której można spalić ogromne ilości kalorii. Wykorzystanie elektrostymulacji mięśni sprawia, że organizm jest poddany dużemu wysiłkowi w krótkim czasie. W czasie ćwiczeń pobudzony zostaje metabolizm, co sprzyja odchudzaniu. Włókna mięśniowe, na które oddziałują impulsy elektryczne, stają się wzmocnione i odżywione, a sylwetka staje się jędrna i wymodelowana.

Kto może skorzystać z EMS?

Takie metody treningu wykorzystywane są zarówno przez profesjonalnych sportowców, jak i amatorów. Elektrostymulacja to świetny sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów, wyeksponowanie mięśni, czy poprawę kondycji. EMS pomaga również w przypadku bólów kręgosłupa i karku – częstych dolegliwości obecnych czasów. Wykonywanie lekkich ćwiczeń fizycznych w specjalnym kombinezonie działa również na organizm kojąco. Mięśnie pod wpływem impulsów elektrycznych stają się rozluźnione. Jest to zatem świetna forma odpoczynku po stresującym i męczącym dniu. Tę nowoczesną metodę treningową oferuje m.in. przedstawiciel na rynku za pośrednictwem strony https://impulsetraining.pl/studio/wroclaw/.

Zalety metody EMS

To, co przyciąga ludzi do elektrostymulacji mięśniowej to prostota treningów oraz szybkie efekty. Wystarczy kilka wizyt w studiu, aby zauważyć pierwsze rezultaty. Na EMS bardzo często decydują się osoby, dla których tradycyjny trening byłby zbyt długi i męczący. Jest to świetne rozwiązanie dla osób zapracowanych i mających wiele obowiązków. Na półgodzinne sesje zdecydowanie łatwiej znaleźć czas niż na długie i nużące wizyty w siłowni.

Zostaw komentarz

Pola wymagane zostały oznaczone gwiazdką*

jedenaście + 17 =