W czym tkwi dekoracyjny charakter żarówek?

W czym tkwi dekoracyjny charakter żarówek?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Większość kupujących, którzy udają się do sklepu z planem zaopatrzenia się w żarówkę, nastawiona jest na zakup przedmiotu służącego jako uzupełnienie pięknej lampy czy eleganckiego żyrandolu. Żarówki funkcjonowały dotąd w wyobrażeniach nabywców jako integralna część oświetlenia, jednak zmieniające się trendy ukazują żarówkę w całkiem nowym świetle – staje się ona indywidualnym elementem ozdobnym. Warto przyjrzeć się nowym możliwościom, które nadali żarówkom współcześni designerzy.

Żarówka i jej nowe perspektywy

Wśród pojawiających się obecnie na rynku żarówek nawet najbardziej wymagający klienci znajdą coś dla siebie – wybór jest ogromny! Rozróżnia się żarówki Edisona, żarówki LED i żarówki PLUMEN. Czym się różnią i jak wybrać taką, która najbardziej będzie pasować do wnętrza naszego mieszkania?

  • Żarówka Edisona – nazwisko człowieka, który w 1879 roku wynalazł żarówkę, jest powszechnie znane. Jakie są współczesne żarówki sygnowane nazwiskiem ich twórcy? Na pewno zdecydowanie bardziej energooszczędne niż ich pierwowzory, ale dzięki połączeniu obecnej techniki z inspiracjami sprzed lat mogą cieszyć się dawną elegancją i stylem. Idealnie nadają się do pomieszczeń w stylu retro i vintage. W celu uzyskania atrakcyjnego efektu dekoracyjnego zamiennie można stosować różne kształty żarówek.
  • Żarówki LED – ich zakup to same plusy: energooszczędność, wytrzymałość, możliwość wyboru barwy światła, bezpieczeństwo (brak rtęci). Są idealne do domu, biura, restauracji.
  • Żarówki PLUMEN – energooszczędność i oryginalny design? Obie te cechy odnaleźć można w brytyjskich żarówkach, które zachwycają wyglądem i kuszą wizją oszczędności.

Wiele możliwości

Sporo można zmienić również samą tylko oprawką żarówki. Jest ona komponentem (wraz z podsufitką i kablem), od którego wiele zależy. Bogaty wybór znajdzie się zarówno dla lamp bez klosza, którym oprawa żarówki nada niepowtarzalny wygląd, jak i wśród tradycyjnych oprawek E27. Sprawdź się w roli designera swoich wnętrz!

Zakup żarówek bez wychodzenia z domu

Jeśli nie masz czasu na chodzenie po sklepach i wybieranie żarówek lub po prostu potrzebujesz chwili na przejrzenie całego asortymentu i spokojny wybór, nie masz powodu do zmartwień.

Wystarczy, że wejdziesz na stronę https://lampalampa.pl/k/zarowki-dekoracyjne/, by mieć nieograniczony dostęp do każdego rodzaju i wzoru, którego szukasz. Nadaj swoim pomieszczeniom modny wygląd już dziś!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*